مجموعه آسا با عنایت پروردگار بزرگ و با تکیه بر تلاش , همت و جدیت مدیران و کارکنان فعالیت حرفه ای خود را در سال 1387 آغاز نموده و پس از یک سال با حمایت مشتریان محترم و وفادار ,شعبه دوم این مجموعه در استان گیلان افتتاح گردیده است .

آسا کابینت در زمینه مشاوره , طراحی , ساخت و اجرای دکوراسیون های چوبی و MDF شامل کابینت های آشپزخانه و کابینت های روشویی – کمد های داخلی – کتابخانه – میز تلویزیون ,مبلمان اداری و ... در اماکن مسکونی , تجاری , اداری فعالیت دارد .

ما بر این باوریم که استفاده از نیروهای متخصص در زمینه مشاوره و طراحی با هدف ارائه طرح های متفاوت و بی نظیر و استفاده بهینه از فضاها , حضور مهندسین و کارشناسان خبره در واحد های فنی و مهندسی ,بهره مندی از جدیدترین و پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات نوین در صنعت دکوراسیون چوبی ( از مرحله ابتدایی اندازه گیری تا انتهایی اجرا ) و همچنین مدیریت حرفه ای پروژه در طی کلیه مراحل منجر به ارائه محصولات با کیفیت و بی نظیر در این راستا می گردد.

• یک سال گارانتی محصولات

• 5 سال خدمات پس از فروش

• اندازه گیری و طراحی رایگان

• حضور مستمر کارشناسان تا پایان پروژه و تحویل کامل آن

مجموعه آسا با تکیه بر نظارت کیفی منظم محصولات و برنامه ریزی دقیق ,تمام تلاش خود را بر این اصل قرار داده است که محصولات مورد نیاز مشتریان خود را با کیفیت بهتر و سرویس سریعتر ارائه داده و این اصل را سرلوحه اهداف خود قرار دهد که فروش پایان معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است .